Sendo

Nazewnictwo marki ma być przejawem naszego istnienia. Dlatego wybraliśmy archaiczną formę terminu:

ESSERE → ESSENDO → SENDO

potwierdzamy ciągłe poszukiwanie dawnych wartości, bliższych naturze i dobrobytowi człowieka. Sendo oznacza zapewnienie jakości i doświadczenia zawodowego dla dobrego samopoczucia wszystkich. Dla nas dobre samopoczucie oznacza ponowne odkrycie korzeni naszej najgłębszej i najstarszej esencji, z którą często tracimy kontakt z powodu stresujących i gorączkowych rytmów, w których żyjemy. Czy to nasze metody przetwarzania, nasze opakowanie czy wybory tworzymy z myślą o naszych recepturach, które zawierają bardzo wysoki procent naturalnych składników: wszystko jest ukierunkowane na dostarczenie Ci produktów, które zostały opracowane w oparciu o mądrość tradycji, ale kierowane są inteligentnym wykorzystaniem technologii.

Sendo to marka firmy Eley. Eley to przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetyków do pielęgnacji włosów, twarzy i ciała, które funkcjonuje zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym.

Firma Eley jest w 100% włoska: ma siedzibę w Granarolo dell’Emilia i cała produkcja odbywa się w tym kraju. Od wielu lat produkuje innowacyjne i funkcjonalne kosmetyki do włosów, twarzy i ciała na rynek krajowy i zagraniczny. Obecność Eley na rynku światowym stale się rozwija i umacnia.

Produkty Eley charakteryzują się niezwykle wysokimi standardami jakości, w szczególności dzięki własnemu, nowoczesnemu i wydajnemu laboratorium badawczo-rozwojowemu. Ale oprócz wydajności produktów, chcemy zagwarantować naszym klientom, że nasza praca szanuje środowisko, naszych pracowników i wartości etyczne. Pracujemy z naturalnymi i bezpiecznymi recepturami, składającymi się z naturalnych składników aktywnych i certyfikowanych ekstraktów organicznych. Co więcej, cała nasza produkcja spełnia surowe normy bezpieczeństwa, higieny i monitorowania, pod nadzorem techników i konsultantów, którzy chronią zarówno naszych pracowników, jak i klientów końcowych. Nasze zaawansowane technologicznie maszyny są zgodne z obowiązującymi przepisami dotyczącymi ochrony środowiska, a nasze procesy są stale monitorowane w celu poprawy ich wpływu na środowisko.