ESSERE / ESSENDO / SENDO

JAKOŚĆ, NA KTÓRĄ WSZYSCY ZASŁUGUJEMY

Marka Sendo to połączenie najwyższej jakości i profesjonalnego doświadczenia, którego celem jest przynoszenie doskonałego samopoczucia. Doskonałe samopoczucie rozumiemy jako ponowne odkrycie korzeni naszej najgłębszej i najstarszej esencji, z którą często tracimy kontakt ze względu na stres i pośpiech w codziennym życiu.

W naszych produktach zawarliśmy najbardziej skuteczne składniki funkcjonalne występujące w naturze, pozyskane z esencji roślin, przy jednoczesnym maksymalnym ograniczeniu stosowania substancji syntetycznych.

Produkty Sendo różnią się od tradycyjnych kosmetyków, ponieważ zdecydowaliśmy się na zastosowanie ekologicznego, przyjaznego dla środowiska podejścia do chemii, z szacunku zarówno dla nas samych, jak i dla całej planety. Począwszy od metod obróbki, poprzez nasze opakowania, aż po wybory, jakich dokonujemy w zakresie naszych receptur charakteryzujących się bardzo wysoką zawartością naturalnych składników – celem wszystkich naszych działań jest oferowanie produktów, które zostały opracowane przy użyciu tradycyjnej mądrości, ale z inteligentnym zastosowaniem technologii.

 

LINIA HAIR CARE

Nasze produkty nawilżają włosy, dodają im objętości i nowego blasku, ułatwiają ich stylizację oraz chronią je przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń i wilgoci. Niezależnie od tego, czego potrzebują Twoje włosy – mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

 

LINIA ALL CARE

All Care to linia stworzona z myślą o pielęgnacji ciała i włosów, zawierająca receptury przebadane na skórze wrażliwej i przetestowane na obecność niklu, gwarantujące maksymalną kompatybilność ze skórą.

 

Pakujemy eko!

Zmniejszamy zużycie plastiku i minimalizujemy nasz wpływ na środowisko. Paczkę otrzymasz w kartonie, której wypełniaczem jest skropak (chrupki kukurydziane) lub ścinki kartonu. Paczkę oklejamy papierową taśmą. Opakowania produktów Sendo są wykonane z materiału PET całkowicie z recyklingu. Poszukujemy optymalnych ekorozwiązań i ciągle udoskonalamy ten proces.

 

Bądź z nami na bieżąco!

Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz na naszej stronie, na Facebooku lub Instagramie.

Oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem marki Sendo w Polsce jest:

Duetto Jeziorscy SKA
Henrykowska 22A
98-220 Zduńska Wola

Sprzedawcą w sklepie sendopolska.pl jest:

Duetto Retail Jeziorska Spółka Komandytowa
Łódzka 24
98-220 Zduńska Wola

Napisz do nas!

esklep@duetto.pl